Genel
Hizmet sektöründeki firmalar ile bireysel kullanıcıları online platformda tek çatı altında birleştiren web sitesidir.
Bireysel ve kurumsal olmak üzere iki üyelik seçeneği bulunan sitemizde, bireysel üyelerimizin seçtikleri hizmet kategorilerine taleplerini yazarak zaman kaybından kurtulurken,bireysel üyelerden gelen bu talepler,kurumsal üyelerimize kendi seçtikleri (sms ve e-mail) kanallar yoluyla anında iletilmektedir. Kurumsal üyelerimiz bu sayede hizmet vermek istedikleri bireysel üyelerimizin talep bilgisine ulaşmış olur.
Lütfen [email protected]'a sorunuzu gönderin, size en kısa zamanda dönüş yapacağız.


Kurumsal
Kurumsal üye faydabul.com a ücretsiz şekilde üye olabilir.Üye olduktan sonra birden fazla kategori seçebilir. Birçok sektörde hizmet veren kurumsal üyeler,bir üyelikle maksimum 5 farklı sektörden talep alabilir. Bireysel üyelerimizin seçtiği bölge ve kategorideki talepler,kurumsal üyelerimizin seçtiği iletişim kanalı (sms ve mail)ile bildirilir. Gelen taleplere dönüş yapabilmeleri için kurumsal üyelerimiz 1 tıklama için 1 kredi öder. 1 kredi de 1 liradır. Üyelik oluşturulduğunda 10 kredi faydabul.com tarafından hediye verilir. Daha sonra gelen talepleri görebilmek için kredi yüklemesi gerekmektedir.
Bireysel üyelerin taleplerini görmek ve karşılamak için kredi kartı veya havale yolu ile kredi satın alabilirsiniz. Sistem üzerindeki yönlendirmeler ile kredi satın alabilirsiniz.
Şifrenizi yeniden hatırlamak için şifremi unuttum butonunu seçerek şifre sıfırlama ve şifre yenileme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon yada mail yoluyla yeni şifreniz seçtiğiniz şekilde size ulaşacaktır. Şifre Sıfırla
Kurumsal üye hesabınızda ''Hizmet Verdiğiniz Kategoriler'' bölümünden istediğiniz yerleri kaydedebilirsiniz.
Seçtiğiniz ilçeler dışındaki talep bildirimlerini iptal etmek için kullanıcı panelinizden ''EK HİZMETLER'' bölümüne gelerek ''Gönderilen taleplerde il genelinde kurumsal üyelere talepleri yönlendiriyoruz, bu hizmetten yararlanmak istiyor musunuz?'' seçeneğine ''HAYIR'' şeklinde güncelleme yaptığınızda sadece seçtiğiniz ilçelerdeki talep bildirimlerini almış olacaksınız.
Kullanıcı panelinizde ''OKUNANLAR'' bölümüne tıklayarak daha önce iletişime geçtiğiniz bireysellerin listesine erişebilirsiniz.


Bireysel
Bireysel üye faydabul.com a ücretsiz bir şekilde üyelik yapar,gerekli bilgileri bireysel üye başvuru formuna kaydeder.Bilgileri gizlilik kurallarımız çerçevesindedir. Faydabul.com a ihtiyaçları doğrultusunda istediği şekilde kısa ve net cümlelerle yazarak talebini kaydeder. Talepleri için herhangi bir ödeme yapmaz.Siteyi istediği süreye kadar kullanma hakkına sahiptir.
Şifrenizi yeniden hatırlamak için şifremi unuttum butonunu seçerek şifre sıfırlama ve şifre yenileme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon yada mail yoluyla yeni şifreniz seçtiğiniz şekilde size ulaşacaktır. Şifre Sıfırla
Bireysel üyelerimiz faydabul.com un ''Arz'' bölümünde bu isteklerini gerçekleştirebilir. 1-8'e kadar fotoğraf yüklemesi yapabilirler(İlk fotodan sonra 1 lira ücretlendirmeye tabidir).